DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY NAD 50 EUR!

MY.ORGANICS THE ORGANIC PURIFY SHAMPOO + CONDITIONER + STRONG GEL

Kód: 911
€71,70 –30 %
akcia1
€71,70 –30 % €50,19
Vypredané
Položka bola vypredaná…

 

Balík obsahuje: MY.ORGANICS THE ORGANIC PURIFY SHAMPOO ROSEMARY 250 ml, MY.ORGANICS THE ORGANIC PURIFY CONDITIONER ROSEMARY 250 ml a MY.ORGANICS THE ORGANIC STYLING GEL STRONG 250 ml.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

MY.ORGANICS THE ORGANIC COLOUR PROTECT SHAMPOO ALOE AND CALENDULA 250 ml

Šampón pre profesionálne použitie MY.ORGANICS The Organic Colour Protect Shampoo Aloe And Calendula s hydratačným účinkom, určený na prirodzené, farbené, chemicky ošetrené, poškodené alebo melírované vlasy. Svojím dokonale jemným čistiacim účinkom naplno prebúdza zdravie vo vlasoch i vlasovej pokožky. Výsledkom sú žiarivé lesklé vlasy, na ktorých vyniknú odlesky farby po dlhšiu dobu. Hlboké a intenzívne farby. So sviežou a prirodzenou vôňou. Predchádza oslabovaniu vlasov a vďaka tomu zlepšuje upraviteľnost vlasov. Dodáva žiarivý lesk, objem a mimoriadnu mäkkosť na dotyk.

 

MY.ORGANICS THE ORGANIC COLOUR PROTECT CONDITIONER OAT AND EUCALYPTUS 250 ml

Kondicionér pre profesionálne použitie MY.ORGANICS The Organic Colour Protect Shampoo Aloe And Calendula s hydratačným účinkom, určený na prirodzené, farbené, chemicky ošetrené, poškodené alebo melírované vlasy. Svojím dokonale jemným čistiacim účinkom naplno prebúdza zdravie vo vlasoch i vlasovej pokožky. Výsledkom sú žiarivé lesklé vlasy, na ktorých vyniknú odlesky farby po dlhšiu dobu. Hlboké a intenzívne farby. So sviežou a prirodzenou vôňou. Predchádza oslabovaniu vlasov a vďaka tomu zlepšuje upraviteľnost vlasov. Dodáva žiarivý lesk, objem a mimoriadnu mäkkosť na dotyk.

 

MY.ORGANICS THE ORGANIC STYLING GEL STRONG 250 ml

Modelačný stylingový gél s dlhotrvajúcim účinkom MY.ORGANICS The Organic Styling Gel Strong Almond And Linseed. Vďaka svojej silnej fixačné schopnosti je ideálny pre vytváranie a zdôraznenie moderných a extravagantných účesov.

Dodatočné parametre

Kategória: Balíčky
Hmotnosť: 0.9 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: