DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY NAD 50 EUR!

Balík 1: Vypadávanie vlasov

Kód: 001
€111,70 –20 %
covid 1
€111,70 –20 % €89,90
Skladom (2 ks)

ZĽAVA: Sada Revitalizing od MY.ORGANICS za zvýhodnenú cenu.

Balík obsahuje: MY.ORGANICS THE ORGANIC REVITALIZING SHAMPOO NEEM AND PEPPERMINT 250 ml,MY.ORGANICS THE ORGANIC FORTIFYING CONDITIONER NEEM AND OAT 250 ml a MY.ORGANICS THE ORGANIC REVITALIZING ELIXIR NEEM AND PEPPERMINT 6x6ML.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

MY.ORGANICS THE ORGANIC REVITALIZING SHAMPOO NEEM AND PEPPERMINT 250 ml

Šampón na vlasovú pokožku a vlasy MY.ORGANICS The Organic Revitalizing Shampoo Neem And Peppermint zlepšuje kvalitu, hustotu a štruktúru vlasov. Obohatený o aktívne zložky Baicapil, komplex botanických účinných látok, ktoré pôsobia proti vypadávaniu vlasov a stimulujú ich rast. Vlasy sú viditeľne silnejšie, odolnejšie a lesklejšie. Zvyšuje o 22% množstvo vlasov na cm2 a už po 3 mesiacoch sa padanie vlasov znižuje o 60,6%.

 

MY.ORGANICS THE ORGANIC FORTIFYING CONDITIONER NEEM AND OAT 250 ml

Posilňujúci kondicionér MY.ORGANICS The Organic Fortifying Conditioner Neem And Oat dodáva pokožke hlavy a vlasovým korienkom látky, ktoré zaisťujú zvláčnenie, výživu, ľahké rozčesávanie, pružnosť a hydratáciu. Ukľudňuje po použití šampónu a dodáva aktívne účinné látky nevyhnutné pre zlepšenie kvality vlasov a hydratáciu vlasovej pokožky. Jeho použitie je mimoriadne vhodné v prípada dlhších vlasov, u ktorých účinne prispieva k zlepšenie štruktúry, lesklosti a rozčesateľnosti po použití šampónu. Špeciálne účinné zloženie s obsahom nimbového a ovseného oleja s regeneračnými schopnosťami, vďaka ktorým dosiahneme efekt zhustnutia vlasov.

 

MY.ORGANICS THE ORGANIC REVITALIZING ELIXIR NEEM AND PEPPERMINT 6x6ML

Intenzívna kúra proti vypadávaniu vlasov MY.ORGANICS The Organic Revitalizing Elixir Neem And Peppermint vďaka aktivácií kmeňových buniek stimuluje rast vlasov a predchádza ich vypadávaniu. Nárazová kúra pre prevenciu a udržovanie výsledkov. Zvyšuje o 22% množstvo vlasov na cm2 a už po 3 mesiacoch sa znižuje vypadávanie vlasov o 60,6%.

Dodatočné parametre

Kategória: PRODUKTY
Hmotnosť: 0.9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: