DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY NAD 50 EUR!

Balík 1: Zosvetlené vlasy

Kód: 002
€64,70
Skladom (2 ks)

Balík vhodný pre zosvetlené vlasy, ktoré majú tendenciu rýchlo sa mastiť alebo pre jemné vlasy.

Odporúčame používať v kombinácii s MY.ORGANICS PURITY SHAMPOO GOJI.

Balík obsahuje: MY.ORGANICS THE ORGANIC COLOUR PROTECT SHAMPOO OAT AND EUCALYPTUS 250 ml, MY.ORGANICS THE ORGANIC COLOUR PROTECT CONDITIONER ALOE AND CALENDULA 250 ml a MY.ORGANICS CUPIDO SPRAY GOJI 150 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

BALÍK 1 : ZOSVELENÉ VLASY

 

MY.ORGANICS THE ORGANIC COLOUR PROTECT SHAMPOO OAT AND EUCALYPTUS 250 ml

Šampón MY.ORGANICS The Organic Colour Protect Shampoo Aloe And Calendula s hydratačným účinkom, určený na prirodzené, farbené, chemicky ošetrené, poškodené alebo melírované vlasy. Svojím dokonale jemným čistiacim účinkom naplno prebúdza zdravie vo vlasoch i vlasovej pokožky. Výsledkom sú žiarivé lesklé vlasy, na ktorých vyniknú odlesky farby po dlhšiu dobu. Hlboké a intenzívne farby. So sviežou a prirodzenou vôňou. Predchádza oslabovaniu vlasov a vďaka tomu zlepšuje upraviteľnost vlasov. Dodáva žiarivý lesk, objem a mimoriadnu mäkkosť na dotyk.

 
 

MY.ORGANICS THE ORGANIC COLOUR PROTECT CONDITIONER ALOE AND CALENDULA 250 ml

Kondicionér MY.ORGANICS The Organic Colour Protect Shampoo Aloe And Calendula s hydratačným účinkom, určený na prirodzené, farbené, chemicky ošetrené, poškodené alebo melírované vlasy. Svojím dokonale jemným čistiacim účinkom naplno prebúdza zdravie vo vlasoch i vlasovej pokožky. Výsledkom sú žiarivé lesklé vlasy, na ktorých vyniknú odlesky farby po dlhšiu dobu. Hlboké a intenzívne farby. So sviežou a prirodzenou vôňou. Predchádza oslabovaniu vlasov a vďaka tomu zlepšuje upraviteľnost vlasov. Dodáva žiarivý lesk, objem a mimoriadnu mäkkosť na dotyk.

 

MY.ORGANICS CUPIDO SPRAY GOJI 150 ml

Sprej s bohatým obsahom koncentrovaných minerálnych solí MY.ORGANICS Cupido Spray Goji preniká do najhlbších vrstiev štruktúry vlasov a uzamyká v nich výživu, ktorá je nutná pre kompletnú regeneráci.u Účinek sa prejavuje už od prvých použití.

Dodatočné parametre

Kategória: Balíčky
Hmotnosť: 0.9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: