DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY NAD 50 EUR!

Balík 1: Zosvetlené vlasy

Kód: 002
€64,70
Skladom (2 ks)

Balík vhodný pre zosvetlené vlasy, ktoré majú tendenciu rýchlo sa mastiť alebo pre jemné vlasy.

Odporúčame používať v kombinácii s MY.ORGANICS PURITY SHAMPOO GOJI.

Balík obsahuje: MY.ORGANICS THE ORGANIC COLOUR PROTECT SHAMPOO OAT AND EUCALYPTUS 250 ml, MY.ORGANICS THE ORGANIC COLOUR PROTECT CONDITIONER ALOE AND CALENDULA 250 ml a MY.ORGANICS CUPIDO SPRAY GOJI 150 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

MY.ORGANICS THE ORGANIC COLOUR PROTECT SHAMPOO OAT AND EUCALYPTUS 250 ml

Šampón MY.ORGANICS The Organic Colour Protect Shampoo Aloe And Calendula s hydratačným účinkom, určený na prirodzené, farbené, chemicky ošetrené, poškodené alebo melírované vlasy. Svojím dokonale jemným čistiacim účinkom naplno prebúdza zdravie vo vlasoch i vlasovej pokožky. Výsledkom sú žiarivé lesklé vlasy, na ktorých vyniknú odlesky farby po dlhšiu dobu. Hlboké a intenzívne farby. So sviežou a prirodzenou vôňou. Predchádza oslabovaniu vlasov a vďaka tomu zlepšuje upraviteľnost vlasov. Dodáva žiarivý lesk, objem a mimoriadnu mäkkosť na dotyk.

 
 
 

MY.ORGANICS THE ORGANIC COLOUR PROTECT CONDITIONER ALOE AND CALENDULA 250 ml

Kondicionér MY.ORGANICS The Organic Colour Protect Shampoo Aloe And Calendula s hydratačným účinkom, určený na prirodzené, farbené, chemicky ošetrené, poškodené alebo melírované vlasy. Svojím dokonale jemným čistiacim účinkom naplno prebúdza zdravie vo vlasoch i vlasovej pokožky. Výsledkom sú žiarivé lesklé vlasy, na ktorých vyniknú odlesky farby po dlhšiu dobu. Hlboké a intenzívne farby. So sviežou a prirodzenou vôňou. Predchádza oslabovaniu vlasov a vďaka tomu zlepšuje upraviteľnost vlasov. Dodáva žiarivý lesk, objem a mimoriadnu mäkkosť na dotyk.

 

MY.ORGANICS CUPIDO SPRAY GOJI 150 ml

Sprej s bohatým obsahom koncentrovaných minerálnych solí MY.ORGANICS Cupido Spray Goji preniká do najhlbších vrstiev štruktúry vlasov a uzamyká v nich výživu, ktorá je nutná pre kompletnú regeneráci.u Účinek sa prejavuje už od prvých použití.

Dodatočné parametre

Kategória: PRODUKTY
Hmotnosť: 0.9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: