DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY NAD 50 EUR!

Balík 2: Zosvetlené vlasy

Kód: 004
€64,70
Skladom (2 ks)

Balík vhodný pre zosvetlené vlasy, ktoré sú suché alebo hrubé vlasy.

Odporúčame používať v kombinácii s MY.ORGANICS PURITY SHAMPOO GOJI.

Balík obsahuje: MY.ORGANICS THE ORGANIC RESTRUCTURING SHAMPOO ARGAN 250 ml, MY.ORGANICS THE ORGANIC RESTRUCTURING DEEP CONDITIONER ARGAN 250 ml a MY.ORGANICS CUPIDO SPRAY GOJI 150 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balík 2: Zosvetlené vlasy

 

MY.ORGANICS THE ORGANIC RESTRUCTURING SHAMPOO ARGAN 250 ml

Výživný šampón MY.ORGANICS The Organic Restructuring Shampoo Argan pre veľmi suché a chemicky poškodené vlasy. Šampón pre profesionálne použitie na rastlinnej báze, určený na mytie a hydratáciu všetkých typov extrémne suchých a chemicky poškodených vlasov, k čomu využíva blahodárne účinky harmančeku a proteíny pšenice. Vďaka presne vyváženej koncentrácií vitamínov hĺbkovo vyživuje a regeneruje stresované vlasy. Obsahuje výťažky z hodvábu a hodnotné esenciálne oleje, ktoré dodávajú pocit mäkkosti a hladší, hodvábnejší vzhľad Vašich vlasov.

 
 
 

MY.ORGANICS THE ORGANIC RESTRUCTURING DEEP CONDITIONER ARGAN 250 ml

Výživný kondicionér MY.ORGANICS The Organic Restructuring Deep Conditioner Argan určený pre veľmi suché a silne poškodené vlasy. Kondicionér pre profesionálne použitie, ktorý poskytuje hĺbkovú výživu. Intenzívny, rastlinný, na extrémne suché a silne poškodené vlasy. Výťažky z hodvábu a hodnotné esenciálne oleje zaisťujú hĺbkovú hydratáciu. Ideálna voľba pre vlasy veľmi silne poškodené chemickými produktmi a  pre suché, krepovité, kučeravé vlasy. Udržuje vlhkosť vo vnútri vlasov a zanecháva ich pružné a ľahko upraviteľné.

 

MY.ORGANICS CUPIDO SPRAY GOJI 150 ml

Sprej s bohatým obsahom koncentrovaných minerálnych solí MY.ORGANICS Cupido Spray Goji preniká do najhlbších vrstiev štruktúry vlasov a uzamyká v nich výživu, ktorá je nutná pre kompletnú regeneráci.u Účinek sa prejavuje už od prvých použití.

Dodatočné parametre

Kategória: Balíčky
Hmotnosť: 0.9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: