DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY NAD 50 EUR!

Balík 3: Vypadávanie vlasov

Kód: 1124
Neohodnotené
Značka: MY.ORGANICS
€149,60 –20 %
covid 3
€149,60 –20 % €119,90
Skladom (2 ks)

ZĽAVA: Sada proti vypadávaniu vlasov od Natulique za zvýhodnenú cenu.

Balík obsahuje: NATULIQUE BIO ANTI-HAIR LOSS SHAMPOO 150ml, NATULIQUE BIO HAIR GROWTH CONDITIONER 150ml, NATULIQUE BIO HAIR GROWTH SERUM 150ml a NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS SUPPLEMENT.

Detailné informácie

Podrobný popis

NATULIQUE BIO ANTI-HAIR LOSS SHAMPOO 150ml

Šampón, ktorý pomáha predchádzať vypadávaniu vlasov a stimuluje ich rast pomocou BioScience patentu. Táto pokročilá škandinávska ochrana proti vypadávaniu vlasov kombinuje apigenin, kyselinu olejovú (Oleanolic Acid) a ďalšie účinné zložky na molekulárnej úrovni na účinné riešenie, ktoré pomáha zastaviť vypadávanie vlasov, posilňovať vlasové korienky a vytvárať nové vlasové folikuly a vlasy. Kombinácia vybraných prvotriednych účinných látok pomáha preniknúť hlboko do pokožky hlavy, aby stimulovala vlasové folikuly a udržiavala silné vlasové korienky. Tento jedinečný aktívny rastový šampón s koreňom zázvoru, vodou z kvetov ruže a aloe vera je vhodný pre mužov i ženy všetkých vekových kategórií.

NATULIQUE BIO HAIR GROWTH CONDITIONER 150ml

Kondicionér s certifikovaným organickým aloe vera, mandľovým olejom a výtažkom z olív, ktorý pomáha predchádzať vypadávániu vlasov a stimuluje prirodzenú regeneráciu vlasov s BioScience patentom. Kombinácia vybraných prvotriedných účinných látok pomáha preniknúť hlboko do pokožky hlavy, aby stimulovala vlasové folikuly a udržovala silné vlasové korienky. Tento jedinečný aktívny rastový vlasový kondicionér je vhodný pre mužov i ženy.

NATULIQUE BIO HAIR GROWTH SERUM 50ml

Sérum proti vypadávaniu vlasov obsahuje tie najkvalitnejšie a najčistejšie ingrediencie. Neobsahuje parabény, konzervanty, propylén glykol, sodium lauryl sulfáty, ani iné ingrediencie s neistým vplyvom na zdravie. Všetky zložky použité pri jeho výrobe pochádzajú z organických a ekologických rastlinných výťažkov.

NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS SUPPLEMENT

Prírodný doplnok stravy priaznivo pôsobiaci proti vypadávaniu vlasom. Chutný žuvajúci pomocníci obsahujú cenné vitamíny a minerály, napríklad biotín – vitamin B7, vitamíny A, C, kyselinu listovú, ale tiež riboflavin, zinok či selén, ktoré efektívne vyživujú rednúce vlasy a vnútorne podporujú ich rast. Doplnok stravy na báze vitamínov a minerálov NATULIQUE Anti-Hair Loss System má celú radu benefitov, je bez cukru, bez lepku, bez laktózy, neobsahuje konzervanty, umelé farbivá ani umelé arómy. S príchuťou čiernej mrkvy.

Dodatočné parametre

Kategória: PRODUKTY
Hmotnosť: 0.9 kg