DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY NAD 50 EUR!

Natulique Colour Shield Hairwash 250ml

Code: 50
Tip
1 rating
Brand: Natulique
€24,90
Skladom (2 pcs)

Ingredients: Aqua (Water), Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Euterpe Oleracea Fruit Extract*, Ginkgo Biloba Leaf Extract*, Thymus Vulgaris Flower/Leaf Extract*, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Hydrolyzed Silk, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Limonene, Linalool, Parfum, Polyquaternium-10, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide.

*Ingredients from Certified Organic Farming

No Parabens, No Formaldehyde, No SLS

Cruelty free

Detailed information

Product detailed description

NATULIQUE COLOUR SHIELD HAIR AND SCALP HAIRWASH 250 ML


Keep your salon’s colour treatments looking fresh with the new NATULIQUE Colour Shield Hairwash.

When the NATULIQUE hair colour comes into play, haircare is no longer just about sustaining healthy strands. The haircare product used after colouring must be able to clean strands thoroughly without stripping the colour.

The new hairwash is made from a balanced blend of certified organic oils and vitamins. It resurfaces process-damaged cuticles to seal each strand and prevents colours from fading. Therefore the colour is conditioned to last long and stay strong.

The Colour Shield Hairwash is a very mild and gentle hairwash to really protect the colour. The active and healing plant extracts help protect the colour and the silk complex contains a strong protein to prevent the colour from fading. It strengthens the hair and is an anti-frizz and anti-static formula.

New NATULIQUE Colour Shield Hairwash is also great to prevent dandruff resulting from prolonged scalp irritation, such as redness and itchiness, caused by normal shampoos and hair products.

Extremely beneficial for professionals, salon clients and the environment.

 

CERTIFIED ORGANIC INGREDIENTS

 • Ginkgo Biloba Leaf Extract
  Excellent anti-aging properties and free radicals help to reduce inflammatory conditions and stimulate blood flow.

 • Thymus Vulgaris Flower/Leaf Extract
  Contributes with antimicrobial and dermo-purifying qualities to ensure long lasting colour and a beautiful natural look and feel.

 • Euterpe Oleracea Fruit Extract

 • Glycerin

 • Aloe Barbadensis Leaf Extract 

   

  USE: Apply the shampoo to wet hair and work from scalp to ends. Rinse and repeat if necessary.

Additional parameters

Category: PRODUCTS
Warranty: 2 years
Weight: 0.3 kg

Každý skvelý účes potrebuje:
tvar, štýl, farbu a prírodné ingrediencie

 


Na čo sú vám krásne vlasy, keď predstavujú riziko pre vaše zdravie?

História zakladateľov NATULIQUE siaha k dlhodobým, problematickým výzvam ako sú - alergie, podráždenie, astmu a iné zdravotné problémy. Konfrontovaní s týmito problémami v rodinnom kruhu či medzi priateľmi, zakladatelia NATULIQUE si uvedomili, že existuje priame spojenie medzi zdravotnými problémami a toxíny, škodlivými chemikáliami a pesticídy, ktoré sú obsiahnuté vo väčšine kozmetických produktov.

 

Uvedomenie, že trh s dôveryhodnými, prírodnými a organickýmy kozmetickými produktmi bol nesmierne limitovaný, zakladatalé sa rozhodli pre dôležitú misiu - priniesť bezpečnejšie a čistejšie kozmetiku na trh, ktorý zúfalo potreboval zmenu.

 

V NATULIQUE máme veľkú výhodu pred ostatnými výrobcami - vyvinuli sme vysoko efektívne prírodné a organické produkty, v bezpečnom a zodpovednom prostredie. Dánsko má historicky dôležitú pozíciu v ochrane životného prostredia - bolo prvou svetovou krajín, ktoré schválilo zákon o ochrane životného prostredia.

 

 

 

...za každým skvelým účesom sa skrýva skvelý kaderník

skvelý kaderník potrebuje skvelé ingrediencie

 

 

 

Špecialisti v NATULIQUE pracujú s najväčšími svetovými kaderníkmi a majiteľmi salónov. Sú to umelci NATULIQUE. Špičková práca prirodzene vyžaduje špičkové produkty, čo je jadro celého konceptu. NATULIQUE dodáva kaderníkom a salónom produkty najvyššej kvality, ktoré potrebujú, aby podporili svoj vlastný úspech a zároveň odviedli dokonalú prácu.

 

 

 

...za každou skvelou farbou sa skrýva skvelý kolorista

 

  


NATULIQUE - Profesionálna vlasová kozmetika 

Jedna vec je vytvorenie skvelých farieb. Ďalšia vec je aplikácia týchto skvelých farieb. NATULIQUE blízko spolupracuje s kolorista z celého sveta aby zabezpečilo, že NATULIQUE farby budú oveľa viac než len farby - farby, ktoré budú vyžadované všetkými skvelými, profesionálnymi kaderníkmi!
Aby sme si udržali blízke vzťahy s našou medzinárodnou sieťou kolorista, organizujeme tréningy a workshopy. Chceme tým zaistiť, že naši kolorista budú experti v odbore, ale aj preto, aby sme mohli načúvať potrebám a požiadavkám našich klientov a aby sme zaistili, že naše produkty budú udávať smer, ktorým sa celý odbor vlasovej kozmetiky bude uberať.

 

360 BIOCERT ... čisté ingrediencie z prírody!

My v NATULIQUE vieme, že je dôležité držať si našu jedinečnú, holistickú víziu. Preto sa držíme štandardu 360 BIOCERT, ktorý kladie najvyššie požiadavky na produkty v kozmetickom odbore, a preto u takto označených výrobkov garantuje ich čistotu a nezávadnosť pri výrobe vzhľadom k životnému prostrediu, ďalej ich čisto organický pôvod a ekologickú kvalitu. To znamená, že všetky ingrediencie použité v produktoch NATULIQUE sú pod prísnou kontrolou.

 

Standard 360 BIOCERT ORGANIC garantuje, že minimálne 95% zložiek musí pochádzať z prírodných zdrojov. Ďalej zaručuje, že všetky výrobky sú bez parabénov a GMO (geneticky modifikovaných surovín), neobsahujúce žiadne syntetické konzervanty alebo microbeads (mikroskopické úlomky plastov), ​​musia byť biologicky rozložiteľné a recyklovateľné. Esenciálne oleje v nich použité musia byť destilované parou a všetky rastlinné oleje musia byť lisované za studena. Výrobky nie sú testované na zvieratách a pri ich výrobe sa nikdy nepoužíva tzv. Moderné otroctvo (práca detí alebo vykorisťovania zamestnancov).

 

ZELENÝ, ZELENŠÍ, NAJZELENEJŠÍ

Sme veľmi pyšní na to, že dodávame našim klientom skvelé produkty, ktoré obsahujú BIO certifikované a prírodné ingrediencie. Ale čo životné prostredie? Čo príroda? A čo naša budúcnosť? V súčasnej dobe si ľudia oveľa viac začínajú uvedomovať zodpovednosť, ktorú máme voči životnému prostrediu, na ktorom závisí naša existencia. NATULIQUE preto stavia svoju firemnú zodpovednosť za ochranu životného prostredia na prvé miesto, aby sme zaistili "zelenšie" budúcnosť pre všetkých.

 

JEDNODUCHO PRETO, ŽE NÁM TO NIE JE JEDNO.

NATULIQUE používa ekologické riešenia pri výrobe, balení a tvorbe marketingových materiálov. Naša výroba využíva udržateľnú energiu, recyklovateľný papier na tvorbu marketingových materiálov a balenie výrobkov. Recyklovateľný plast a hliník sú použité na obaly produktov a pre pohon aerorosolových výrobkov používame plyn 100% vyrobený z biomasy, ktorý je úplne ekologický a odbúrateľný. Skrátka berieme našu zodpovednosť voči životnému prostrediu veľmi vážne.