DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY NAD 50 EUR!

Natulique Exfoliative Scalp and Skin Therapy 100ml

Code: 56
4 ratings
Brand: Natulique
€29,90
Skladom (3 pcs)

Ingredients: Aqua (Water), Aloe barbadensis leaf juice*, Cetearyl alcohol, Urea, Caprylic/Capric triglyceride, Helianthus annuus seed oil*, Glycerin*, Distearoylethyl dimonium chloride, Cetyl alcohol, Stearyl alcohol, Theobroma Cacao seed butter*, Behenamidopropyl dimethylamine, Diplamitolythyl Hydroxyethylmonium methosilfate, Sodium benzoate, Cetearyl glucoside, Hydrolyzed vegetable protein, Malaleuca alternifolia leaf oil, Citric acid, Potassium sorbate, Sodium gluconate, Lactic acid, Parfum.

*Ingredients from Certified Organic Farming

No Parabens, No Formaldehyde. No SLS

Cruelty free

Detailed information

Product detailed description

NATULIQUE EXFOLIATIVE SCALP AND SKIN THERAPY 100 ML

 

A dry and itchy scalp can be a result of reduced levels of urea when the water binding capacity of the skin is decreased and moisture is lost, leading to roughness, tightness, irritation and scaly or flaky skin. Applying NATULIQUE Scalp and Skin Therapy directly to the scalp and skin increases the moisture binding capacity of the scalp, thus rehydrating the skin, softening it and reducing cracking and roughness.

NATULIQUE Scalp and Skin Therapy is designed to combat dry and/or greasy dandruff, while relieving inflammation. Soothes itching from the very first application, and with regular use, effectively controls persistent dandruff. May be ideal to fight atopic dermatitis or psoriasis. If a client is plagued by dry and/or itchy scalp, tea tree oil may well be the remedy of choice.

 

MADE OF CERTIFIED ORGANIC AND NATURAL INGREDIENTS

 
 • Tea Tree Oil
  combats irritated and itchy scalp, with antimicrobial and antifungal properties, while clearing blocked pores and promoting healthy, thicker hair growth.

 • Urea
  is naturally present in healthy skin. Very dry skin and skin conditions such as eczema, psoriasis and dermatitis involves reducedlevels of urea in the skin. Urea signi cantly helps to prevent, care and treat extreme dry skin and eczema.
 • Cocoa Seed Butter
  protects the scalp from free radical damage with high levels of antioxidants, while deeply moisturizing and nourishing the scalp and skin with its high fatty acids content and oleic acid.
 • Aloe Vera Leaf Extract
  softens, soothes and heals with Vitamin A, B and C, while moisturizing and nourishing dry scalp and instantly soothing itchy and irritated scalp.

 • Coconut based Glycerin
  Pulls moisture from the air into the hair to keep tresses moisturized, helping to define and maintain a beautiful wave pattern throughout the day.

   

  USE:  Gently massage into scalp for 10 min. Wrap hair and scalp in a towel or shower cap. Rinse after 20 min. Optionally wash hair with NATULIQUE Certified Organic Hairwash.

Additional parameters

Category: PRODUCTS
Warranty: 2 years
Weight: 0.15 kg

Každý skvelý účes potrebuje:
tvar, štýl, farbu a prírodné ingrediencie

 


Na čo sú vám krásne vlasy, keď predstavujú riziko pre vaše zdravie?

História zakladateľov NATULIQUE siaha k dlhodobým, problematickým výzvam ako sú - alergie, podráždenie, astmu a iné zdravotné problémy. Konfrontovaní s týmito problémami v rodinnom kruhu či medzi priateľmi, zakladatelia NATULIQUE si uvedomili, že existuje priame spojenie medzi zdravotnými problémami a toxíny, škodlivými chemikáliami a pesticídy, ktoré sú obsiahnuté vo väčšine kozmetických produktov.

 

Uvedomenie, že trh s dôveryhodnými, prírodnými a organickýmy kozmetickými produktmi bol nesmierne limitovaný, zakladatalé sa rozhodli pre dôležitú misiu - priniesť bezpečnejšie a čistejšie kozmetiku na trh, ktorý zúfalo potreboval zmenu.

 

V NATULIQUE máme veľkú výhodu pred ostatnými výrobcami - vyvinuli sme vysoko efektívne prírodné a organické produkty, v bezpečnom a zodpovednom prostredie. Dánsko má historicky dôležitú pozíciu v ochrane životného prostredia - bolo prvou svetovou krajín, ktoré schválilo zákon o ochrane životného prostredia.

 

 

 

...za každým skvelým účesom sa skrýva skvelý kaderník

skvelý kaderník potrebuje skvelé ingrediencie

 

 

 

Špecialisti v NATULIQUE pracujú s najväčšími svetovými kaderníkmi a majiteľmi salónov. Sú to umelci NATULIQUE. Špičková práca prirodzene vyžaduje špičkové produkty, čo je jadro celého konceptu. NATULIQUE dodáva kaderníkom a salónom produkty najvyššej kvality, ktoré potrebujú, aby podporili svoj vlastný úspech a zároveň odviedli dokonalú prácu.

 

 

 

...za každou skvelou farbou sa skrýva skvelý kolorista

 

  


NATULIQUE - Profesionálna vlasová kozmetika 

Jedna vec je vytvorenie skvelých farieb. Ďalšia vec je aplikácia týchto skvelých farieb. NATULIQUE blízko spolupracuje s kolorista z celého sveta aby zabezpečilo, že NATULIQUE farby budú oveľa viac než len farby - farby, ktoré budú vyžadované všetkými skvelými, profesionálnymi kaderníkmi!
Aby sme si udržali blízke vzťahy s našou medzinárodnou sieťou kolorista, organizujeme tréningy a workshopy. Chceme tým zaistiť, že naši kolorista budú experti v odbore, ale aj preto, aby sme mohli načúvať potrebám a požiadavkám našich klientov a aby sme zaistili, že naše produkty budú udávať smer, ktorým sa celý odbor vlasovej kozmetiky bude uberať.

 

360 BIOCERT ... čisté ingrediencie z prírody!

My v NATULIQUE vieme, že je dôležité držať si našu jedinečnú, holistickú víziu. Preto sa držíme štandardu 360 BIOCERT, ktorý kladie najvyššie požiadavky na produkty v kozmetickom odbore, a preto u takto označených výrobkov garantuje ich čistotu a nezávadnosť pri výrobe vzhľadom k životnému prostrediu, ďalej ich čisto organický pôvod a ekologickú kvalitu. To znamená, že všetky ingrediencie použité v produktoch NATULIQUE sú pod prísnou kontrolou.

 

Standard 360 BIOCERT ORGANIC garantuje, že minimálne 95% zložiek musí pochádzať z prírodných zdrojov. Ďalej zaručuje, že všetky výrobky sú bez parabénov a GMO (geneticky modifikovaných surovín), neobsahujúce žiadne syntetické konzervanty alebo microbeads (mikroskopické úlomky plastov), ​​musia byť biologicky rozložiteľné a recyklovateľné. Esenciálne oleje v nich použité musia byť destilované parou a všetky rastlinné oleje musia byť lisované za studena. Výrobky nie sú testované na zvieratách a pri ich výrobe sa nikdy nepoužíva tzv. Moderné otroctvo (práca detí alebo vykorisťovania zamestnancov).

 

ZELENÝ, ZELENŠÍ, NAJZELENEJŠÍ

Sme veľmi pyšní na to, že dodávame našim klientom skvelé produkty, ktoré obsahujú BIO certifikované a prírodné ingrediencie. Ale čo životné prostredie? Čo príroda? A čo naša budúcnosť? V súčasnej dobe si ľudia oveľa viac začínajú uvedomovať zodpovednosť, ktorú máme voči životnému prostrediu, na ktorom závisí naša existencia. NATULIQUE preto stavia svoju firemnú zodpovednosť za ochranu životného prostredia na prvé miesto, aby sme zaistili "zelenšie" budúcnosť pre všetkých.

 

JEDNODUCHO PRETO, ŽE NÁM TO NIE JE JEDNO.

NATULIQUE používa ekologické riešenia pri výrobe, balení a tvorbe marketingových materiálov. Naša výroba využíva udržateľnú energiu, recyklovateľný papier na tvorbu marketingových materiálov a balenie výrobkov. Recyklovateľný plast a hliník sú použité na obaly produktov a pre pohon aerorosolových výrobkov používame plyn 100% vyrobený z biomasy, ktorý je úplne ekologický a odbúrateľný. Skrátka berieme našu zodpovednosť voči životnému prostrediu veľmi vážne.