DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY NAD 50 EUR!

Kent Salon KS01 – Cushion Brush

Kód: 107
€29,90
Skladom (3 ks)

Oválna kefa- určená na finálne fúkanie účesu, úpravu vlasov a každodenné rozčesávanie vlasov. Štetiny z diviačej srsti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kent Salon KS01 – Cushion Brush

 

Ak by profesionálny kaderník mal mať iba jedinú kefu na vlasy vo svojej výbave, musela by to byť kefa Kent Salon KS01 – Cushion Brush so štetinami s diviačej srsti. Do našej kefy sa dostanú len tie najlepšie štetiny z diviačej srsti a teplu odolné nylonové štetiny. Veľká oválna horná časť kefy je vyvážená kratšou rukoväťou, ktorá pomáha kontrolovať a pohybovať vlasmi pri práci, či už je to up-lift, fúkanie vlasov, alebo experimentálne posúvanie hraníc tvarovania. Táto kefa je kľúčovým a inšpirujúcim nástrojom pre vašu zbierku.

Dodatočné parametre

Kategória: PRODUKTY
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.33 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobky značky Kent sa vyznačujú neobvykle dlhou životnosťou. Firma Kent sa tiež môže pýšiť kráľovským dekrétom, ktorý z nej robí oficiálneho dodávateľa pre britskú kráľovskú rodinu.

 

Spoločnosť Kent Brushes bola založená v roku 1777 vo Veľkej Británii a je známa svojou vynikajúcou reputáciou. Za zmienku stojí aj ich pozoruhodný titul "najstarší výrobca hrebeňov a kief" na vlasy na svete. Spoločnosť ponúka viac ako 250 výrobkov od odevov, cez make-up, prípravky na zuby, až po výrobky na holenie. Svoj široký sortiment distribuujú do viac ako 50 Zema sveta. Prírodné štetiny, s ktorými pracujú, pochádzajú od najlepších obchodníkov so štetinami v Indii a Číne, kde je kvalita zaručená. Rukoväte sa vyrábajú z plastov vysokej kvality alebo z dreva z lesov z celého sveta. Okrem kvalitných kief, hrebeňov a štetiek holenie, Kenda Brushes ponúka na holenie aj mydla a krémy na fúzy.