DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY NAD 50 EUR!

MY.LUXE darčeková sada

Kód: 1706
€198,90
Skladom (1 ks)

Súprava obsahuje:

  • My.Luxe exkluzívny prírodný šampón so zlatom a neroli 250 ml
  • My.Luxe exkluzívny prírodný kondicionér so zlatom a neroli 250 ml
  • My.Luxe exkluzívna prírodná maska so zlatom a neroli 200 ml
  • My.Luxe exkluzívny prírodný bezoplachový krém so zlatom a neroli 100 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Doprajte si luxusnú starostlivosť pre svoje vlasy alebo venujte túto darčekovú sadu ako exkluzívny darček. Súprava My.Organics My.Luxe obsahuje štyri doplňujúce sa produkty pre hydratované, vyživené a poddajné vlasy s veľkolepým leskom! Kombinácia účinných látok v týchto produktoch je tajomstvom ich účinnosti. Nerolu a plátkové zlato zjemňujú a dodávajú vlasom lesk. Vďaka ľanovému oleju a extraktu z olivových listov je vlasové vlákno posilnené a vlasy sú zdravšie. Rastlinný proteín navyše dokáže obmedziť krepovatenie, zatiaľ čo arnika čistí a stará sa o pokožku hlavy.
 
 
 

Súprava obsahuje:

  • My.Luxe exkluzívny prírodný šampón so zlatom a neroli 250 ml
  • My.Luxe exkluzívny prírodný kondicionér so zlatom a neroli 250 ml
  • My.Luxe exkluzívna prírodná maska so zlatom a neroli 200 ml
  • My.Luxe exkluzívny prírodný bezoplachový krém so zlatom a neroli 100 ml

 

My.Luxe exkluzívny prírodný šampón so zlatom a neroli 250 ml

Šampón obohatený o hydrolyzované proteíny a glycerínové výťažky z ľanových semienok s upokojujúcimi, vyživujúcimi a posilňujúcimi účinkami. Pri použití u vlasov poškodených chemickými úpravami prispieva k zlepšeniu ich štruktúry a pružnosti. Obsah kationického polyméru derivovaného z celulózy zaručuje okamžitý antistatický účinok a pripravuje vlasy na nasledujúce fázy stylingovej úpravy. Zloženie obohatené bergamotovým olejom a plátkovým zlatom.

My.Luxe exkluzívny prírodný kondicionér so zlatom a neroli 250 ml

Kondicionér na každodenné použitie s odľahčenou textúrou, obohatený o hydrolyzované proteíny a glycerínový výťažok z ľanových semienok, s vyživujúcimi, posilňujúcimi a spružňujúcimi účinkami. Sójové a pšeničné aminokyseliny, ktoré sú v zložení obsiahnuté, majú výborné regeneračné schopnosti a posilňujú odolnosť vlasov proti pôsobeniu externých faktorov. Pri aplikácii na vlasové dĺžky prispieva k hĺbkovej rekonštrukcii vlasového vlákna poškodeného chemickými úpravami a dodáva tak vlasom hebkosť a žiarivý lesk. Zloženie zušľachtené bergamotovým olejom a plátkovým zlatom.

My.Luxe exkluzívna prírodná maska so zlatom a neroli 200 ml

Kondicionujúca a hlboko vyživujúca maska s hydrolizovanými proteínmi a glycerínovým extraktom z ľanových semienok, vyživujúca, posilňujúca a elastická. Sójové a pšeničné aminokyseliny, ktoré sú v zložení obsiahnuté, majú výborné regeneračné schopnosti a vyživujú vlasy do hĺbky štruktúry, čím im dodávajú objem, tvar a zlepšujú ich upraviteľnosť a učesateľnosť. Zloženie zušľachtené bergamotovým olejom a plátkovým zlatom.

My.Luxe exkluzívny prírodný bezoplachový krém so zlatom a neroli 100 ml

Bezoplachový krém na použitie pred fúkanou, na prípravu vlasov na stylingovú úpravu. Jeho zloženie na báze synergickej kombinácie kationických tenzidov prispieva k zníženiu elektrostatického výboja vlasov, zlepšuje ich učesateľnosť a zjednodušuje proces sušenia. Dodáva vlasom lesk a predlžuje účinok fúkanej na dlhšiu dobu. Výťažky z listov olivovníka, ktoré sú v zložení obsiahnuté, pomáhajú predchádzať starnutiu vlasov a bránia pôsobeniu voľných radikálov. Zloženie zušľachtené bergamotovým olejom a plátkovým zlatom.

Dodatočné parametre

Kategória: Balíčky
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: