MY.LUXE darčeková sada

Kód: 1706
€198,90
Skladom (1 ks)

Sada obsahuje:

  • My.Luxe exkluzívny prírodný šampón so zlatom a neroli 250 ml
  • My.Luxe exkluzívny prírodný kondicionér so zlatom a neroli 250 ml
  • My.Luxe exkluzívna prírodná maska so zlatom a neroli 200 ml
  • My.Luxe exkluzívny prírodný bezoplachový krém so zlatom a neroli 100 ml

Detailné informácie

shopping cart
Vrátenie tovaru
do 14 dní od doručenia
pri objednávke nad 50 €
Doprava ZDARMA
pri objednávke nad 50 €
skladom
Všetok tovar skladom
odosielame do 24h

Podrobný popis

 

Sada obsahuje:

  • My.Luxe exkluzívny prírodný šampón so zlatom a neroli 250 ml
  • My.Luxe exkluzívny prírodný kondicionér so zlatom a neroli 250 ml
  • My.Luxe exkluzívna prírodná maska so zlatom a neroli 200 ml
  • My.Luxe exkluzívny prírodný bezoplachový krém so zlatom a neroli 100 ml

My.Luxe exkluzívny prírodný šampón so zlatom a neroli 250 ml

Šampón obohatený o hydrolyzované proteíny a glycerínové výťažky z ľanových semienok s upokojujúcimi, vyživujúcimi a posilňujúcimi účinkami. Pri použití u vlasov poškodených chemickými úpravami prispieva k zlepšeniu ich štruktúry a pružnosti. Obsah kationického polyméru derivovaného z celulózy zaručuje okamžitý antistatický účinok a pripravuje vlasy na nasledujúce fázy stylingovej úpravy. Zloženie obohatené bergamotovým olejom a plátkovým zlatom.

My.Luxe exkluzívny prírodný kondicionér so zlatom a neroli 250 ml

Kondicionér na každodenné použitie s odľahčenou textúrou, obohatený o hydrolyzované proteíny a glycerínový výťažok z ľanových semienok, s vyživujúcimi, posilňujúcimi a spružňujúcimi účinkami. Sójové a pšeničné aminokyseliny, ktoré sú v zložení obsiahnuté, majú výborné regeneračné schopnosti a posilňujú odolnosť vlasov proti pôsobeniu externých faktorov. Pri aplikácii na vlasové dĺžky prispieva k hĺbkovej rekonštrukcii vlasového vlákna poškodeného chemickými úpravami a dodáva tak vlasom hebkosť a žiarivý lesk. Zloženie zušľachtené bergamotovým olejom a plátkovým zlatom.

My.Luxe exkluzívna prírodná maska so zlatom a neroli 200 ml

Kondicionujúca a hlboko vyživujúca maska s hydrolizovanými proteínmi a glycerínovým extraktom z ľanových semienok, vyživujúca, posilňujúca a elastická. Sójové a pšeničné aminokyseliny, ktoré sú v zložení obsiahnuté, majú výborné regeneračné schopnosti a vyživujú vlasy do hĺbky štruktúry, čím im dodávajú objem, tvar a zlepšujú ich upraviteľnosť a učesateľnosť. Zloženie zušľachtené bergamotovým olejom a plátkovým zlatom.

My.Luxe exkluzívny prírodný bezoplachový krém so zlatom a neroli 100 ml

Bezoplachový krém na použitie pred fúkanou, na prípravu vlasov na stylingovú úpravu. Jeho zloženie na báze synergickej kombinácie kationických tenzidov prispieva k zníženiu elektrostatického výboja vlasov, zlepšuje ich učesateľnosť a zjednodušuje proces sušenia. Dodáva vlasom lesk a predlžuje účinok fúkanej na dlhšiu dobu. Výťažky z listov olivovníka, ktoré sú v zložení obsiahnuté, pomáhajú predchádzať starnutiu vlasov a bránia pôsobeniu voľných radikálov. Zloženie zušľachtené bergamotovým olejom a plátkovým zlatom.

Dodatočné parametre

Kategória: Balíčky
Hmotnosť: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: