Novinka Tip
Kód: 722 | Značka: MY.ORGANICS

MY.ORGANICS THE ORGANIC PRO-KERATIN SHAMPOO ARGAN AND AVOCADO 250ML

Neohodnotené
€17,60 €22 Zľava 20 %
Skladom (3 ks)

Vyživujúci šampón pre veľmi suché vlasy

Pre koho: Ženy
Typ vlasov: Veľmi suché a chemicky poškodené
Účinok: Hydratácia, regenerácia, lesk
Zloženie: Bez silikónov a parabénov

Kategória: MY.ORGANICS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.35 kg

 MY.ORGANICS THE ORGANIC PRO-KERATIN SHAMPOO ARGAN AND AVOCADO 250ML
ŠAMPÓN PRE VEĽMI SUCHÉ A CHEMICKY POŠKODENÉ VLASY 250ML

 
Produkty z rady MY.ORGANICS Keratin vďaka rekonstrukčným schopnostiam keratínu dodávajú zdravie a žiarivý lesk poškodeným vlasom, ktoré boli vystavené pôsobeniu chemických produktov. Pri použití kompletnej rady dosiahneme hlbokú očistu vlasovej pokožky a tým podporíme a urýchlime regeneráciu.

 

Výživný šampón MY.ORGANICS The Organic Pro-Keratin Shampoo Argan and Avocado pre veľmi suché a chemicky poškodené vlasy. Šampón pre profesionálne použitie na rastlinnej báze, určený na mytie a hydratáciu všetkých typov extrémne suchých a chemicky poškodených vlasov, k čomu využíva blahodárne účinky harmančeku a proteíny pšenice. Vďaka presne vyváženej koncentrácií vitamínov hĺbkovo vyživuje a regeneruje stresované vlasy. Obsahuje výťažky z hodvábu a hodnotné esenciálne oleje, ktoré dodávajú pocit mäkkosti a hladší, hodvábnejší vzhľad Vašich vlasov.

 

Účinné prírodné zložky:

Arganový olej - získavaný z nepražených jadierok argánie, vďaka čomu si uchováva svoje blahodarné účinky. Pomáha regenerovať, obnovovať vitalitu, posilňovať, hydratovať a dodávať brilantný lesk každému typu vlasov. Okolo vlasu vytvára ochrannú bariéru, čím predchádza vypadávaniu a podporuje rast vlasov.

Harmanček - je schopný poskytnúť výživu vlasovej pokožke i vlasom samotným. Jeho zvláčňujúce účinky pomáhajú krehkým vlasom získať späť pôvodnú krásu.

Proteíny pšenice - sú mimoriadne vhodné pre krehké, vysilené a vysušené vlasy. Vytvárajú ochrannú bariéru na povrchu i vo vnútri vlasu a regenerujú poškodené vlasy. Pôsobia tiež ako prevencia pred štiepením končekov.

Avokádo - avokádový olej sa v kozmetike využíva pre svoje vyživovacie a regeneračné vlastnosti. Má blahodarné účinky na veľmi vysušené, poškodené a lámavé vlasy. Pri nanášaní na vlasovú pokožku a na vlasy pomáha odstrániť problémy so svrbením a tvorbou lupín.

Extrakt z hodvábu - proteíny z hodvábu vytvárajú ochrannú vrstvu, ktorá bráni vysušeniu pokožky, a vo svojom dôsledku zvyšujú odolnosť vlasov proti lámaniu. Vlasy sú lesklejšie, majú väčší objem a ľahko sa rozčesávajú.

 

Použitie: Naneste na dlaň produkt v množstve veľkosti malého orechu. Produkt prehriaty v dlaniach nanášajte na vlasovú pokožku i na vlasy od korienkov po končeky a dôkladne pomasírujte. Nechajte šampón pôsobiť po dobu 2 minút a opláchnite.