Novinka Tip
Kód: 658 | Značka: MY.ORGANICS

MY.ORGANICS THE ORGANIC MY HYDRATING MOUSSE STRONG YOGURT AND VANILLA 250ML

1 hodnotenie
€20 €25 Zľava 20 %
Skladom (2 ks)

Stylingová hydratačná pena so silnou fixáciou

Pre koho: Ženy
Typ vlasov: Všetky
Účinok: Hydratácia, silná fixácia, objem
Zloženie: Bez silikónov a parabénov

Kategória: MY.ORGANICS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.35 kg

 

MY.ORGANICS THE ORGANIC MY HYDRATING MOUSSE STRONG YOGURT AND VANILLA 250ML
STYLINGOVÁ HYDRATAČNÁ PENA SO SILNOU FIXÁCIOU 250ML

 
 

MY.ORGANICS Hydrating - produktová rada vyvinutá špecificky pre suché vlasy, ktoré sú vyčerpané a poškodené chemickými procedúrami a farbením. Produkty z rady Hydrating jemne čistia a hydratujú vlasy, dodávajú im objem a vitalitu vďaka výživným účinkom špecifických esenciálnych olejov. Po ošetrení sú vlasy hebké a ľahko upraviteľné.

 

Stylingová hydratačná pena s ľahkou fixáciou MY.ORGANICS The Organic My Hydrating Mousse Strong Yogurt And Vanilla na báze jogurtu a vanilky, ideálna pre všetky typy vlasov dodáva objem a  lesk vlasom, ktoré hĺbkovo hydratuje a vyživuje. Pri aplikácií pred fúkaním vlasov vytvára ochrannú bariéru na povrchu vlasov a chráni ich pred účinkom horúceho vzduchu tak, aby zanechávala zvyšky a pomáha fixovať účes. Vďaka svojej stredne silnej fixačnej schopnosti je vhodná pre všetky typy účesov, vrátane účesov s natáčkami.

 

Účinné prírodné zložky:

Jogurt - jogurtové proteíny sú známe svojimi posilňujúcimi účinkami, ktorými na vlasy pôsobia. V nich obsadené lipidy pomáhajú udržať celistvosť kutikuly a dodávajú vlasom lesk a hebkosť.

Vanilka - vanilkový esenciálny olej má regeneračné, obnovujúce, čistiace, hydratačné, vyživovacie a zjemňujúce účinky. Pri použití na vlasoch zaisťuje ich posilnenie a dodáva im lesk, hebkosť a mäkkosť. Pôsobí taktiež proti rozštiepeným končekom.

 

Použitie: Nanášajte penu rovnomerne v množstve veľkosti orechu na dĺžky a končeky mokrých vlasov a rozčešte hrebeňom. Následne môžete vlasy vyfúkať pomocou kefy a fénu.