Novinka
Kód: 839 | Značka: MY.ORGANICS

MY.ORGANICS THE ORGANIC THICKENING DRY SHAMPOO 200ML

Neohodnotené
€21,60 €27 Zľava 20 %
Skladom (2 ks)

Suchý šampón

Pre koho: Unisex
Typ vlasov: všetky
Účinok:  Objem
Zloženie: Bez silikónov a parabénov

Kategória: MY.ORGANICS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg

 

MY.ORGANICS THE ORGANIC THICKENING DRY SHAMPOO  200ML
SUCHÝ ŠAMPÓN PRE OBJEM 200ML

 

Suchý šampon MY.ORGANICS so svojim zložením obohateným o výťažky z ryže, arganový olej a olej z púštnych ďatlí dodáva vlasom sviežosť a pomáha potlačovať mastný lesk, ktorý sa môže objaviť medzi jedným a nasledujúcim mytím vlasov.

DIMETHYLETHER - DME Hnací plyn DME, ktorý je používaný v sprejoch MY.ORGANICS, nie je derivátom z petrochemických látok. Je organická, biologicky odbúratelná a nekorozívna zlúčenina. Jedná sa o bezfarebný plyn, ktorý nie je považovaný za škodlivý voči životnému prostrediu a neznečisťuje pôdu ani podzemné vody.  

  

Použitie:  Pred použitím dôkladne pretrepte a nastriekajte šampón na suché vlasy zo vzdialenosti cca 15-20 cm. Nanášajte od korienkov, postupujte po jednotlivých úsekoch až do pokrytia celej plochy vlasovej pokožky. Nechajte pôsobiť po dobu dvoch minút, pritom vlasy i vlasovú pokožku jemne masírujte. Na záver vlasy dôkladne učešte, aby ste odstránili zvyšky prachových častíc (aj s predklonenou hlavou a vlasmi prehodenými dopredu) a vlasy upravte do požadovaného účesu.