Novinka
Kód: 827 | Značka: MY.ORGANICS

MY.ORGANICS CUPIDO SPRAY GOJI 150ML

Neohodnotené
€22
Skladom (3 ks)

Regeneračný sprej

Pre koho: Ženy
Typ vlasov: Suché, poškodené
Účinok: Hydratácia
Zloženie: Bez silikónov a parabénov

Kategória: MY.ORGANICS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg

 MY.ORGANICS CUPIDO SPRAY GOJI 150 ML
REGENERAČNÝ SPREJ 150 ML

 

 

Produktová rada Goji MY.ORGANICS Resurrection má svojho druhu jedinečné riešenie pre extrémne preťažované, poškodené, vyčerpané a veľmi suché vlasy či už z dôvodu genetickej predispozície alebo v dôsledku nesprávneho farbenia, odfarbovania alebo iných chemických úprav alebo pôsobením externých vplyvov ako je smog, chlór, soľ, opakovaného nesprávneho umývania s použitím nevhodných alebo neprofesionálnych produktov.

Resurrection = vzkriesenie je špeciálna ucelená rada pre rekonštrukciu vlasového vlákna. Dokáže poskytnúť vlasom hĺbkovú intenzívnu a dlhotrvajúcu regeneráciu, vďaka obsahu hodnotných aktívnych zložiek prinavracia vlasom ich pôvodnú krásu, posilňuje ich vnútornú štruktúru a dodáva im silu, objem a hodvábnu hebkosť. So svojim intenzívnym účinkom proti prejavom starnutia hĺbkovo ozdravuje vlasy a dodáva im lesklý a žiarivý vzhľad. Dodáva objem a výživu. Bojuje účinne proti voľným radikálom, ktoré j sú dôvodom starnutia kapilárnych štruktúr a tak predchádza degenerácii vlasov.

 

Sprej s bohatým obsahom koncentrovaných minerálnych solí MY.ORGANICS Cupido Spray Goji preniká do najhlbších vrstiev štruktúry vlasov a uzamyká v nich výživu, ktorá je nutná pre kompletnú regeneráci.u Účinek sa prejavuje už od prvých použití.

 

Použitie: Po umytí šampónom vymačkajte vodu z vlasov do uteráka, nastriekajte výdatné množstvo produktu na celý objem vlasov, nechajte pôsobiť niekoľko minút. Neoplachujte a naneste na vlasy masku MY.ORGANICS MIRACLE MASK GOJI.