Novinka Tip
Kód: 672 | Značka: MY.ORGANICS

MY.ORGANICS MIRACLE MASK GOJI 200 ML

2 hodnotenia
€19
Skladom (2 ks)

Regeneračná maska

Pre koho: Ženy
Typ vlasov: Suché, poškodené
Účinok: Hydratácia
Zloženie: Bez silikónov a parabénov

Kategória: MY.ORGANICS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg

 MY.ORGANICS MIRACLE MASK GOJI 200 ML
REGENERAČNÁ MASKA 200 ML

 

 

Produktová rada Goji MY.ORGANICS Resurrection má svojho druhu jedinečné riešenie pre extrémne preťažované, poškodené, vyčerpané a veľmi suché vlasy či už z dôvodu genetickej predispozície alebo v dôsledku nesprávneho farbenia, odfarbovania alebo iných chemických úprav alebo pôsobením externých vplyvov ako je smog, chlór, soľ, opakovaného nesprávneho umývania s použitím nevhodných alebo neprofesionálnych produktov.

Resurrection = vzkriesenie je špeciálna ucelená rada pre rekonštrukciu vlasového vlákna. Dokáže poskytnúť vlasom hĺbkovú intenzívnu a dlhotrvajúcu regeneráciu, vďaka obsahu hodnotných aktívnych zložiek prinavracia vlasom ich pôvodnú krásu, posilňuje ich vnútornú štruktúru a dodáva im silu, objem a hodvábnu hebkosť. So svojim intenzívnym účinkom proti prejavom starnutia hĺbkovo ozdravuje vlasy a dodáva im lesklý a žiarivý vzhľad. Dodáva objem a výživu. Bojuje účinne proti voľným radikálom, ktoré j sú dôvodom starnutia kapilárnych štruktúr a tak predchádza degenerácii vlasov.

 

Zázračná hydratačná maska MY.ORGANICS Miracle Mask Goji pre hĺbkovú regeneráciu a rekonštrukciu vlasov. Regeneruje štruktúru vlasového vlákna a dodáva tak vlasom hebkosť, žiarivosť, lesk a zamatovosť. Prispieva pozitívne k udržovaniu správnej úrovne hydratácie bez toho, aby vlasy zaťažovala, naopak dodáva účesu objem a tvar. Vlasy sa po použití ľahšie rozčesávajú a nemajú tendenciu sa zamotávať. Vhodná pre všetky typy vlasov trpiacimi nadmernou suchosťou, dehydratáciou a rozštiepenými končekmi. Ideálna pomoc pre vyčerpané, preťažované, poškodené a unavené vlasy. Vhodný aj ako kúra po chemickom farbení, odfarbovaní a ondulácií. Pomáha uchovať farbu žiarivú po dlhšiu dobu. Stimuluje schopnosť samoregenerácie vlasov a zlepšuje ich vzhľad už po prvom použití. 

 

Použitie: Naneste výdatné množstvo masky na celý objem vlasov. Nechajte pôsobiť po dobu minimálne 15 minút. Pre intenzívny účinok môžete vlasy zabaliť do vlhkého nahriateho uteráka. Dôkladne opláchnite vodou.