Novinka Tip
Kód: 646 | Značka: MY.ORGANICS

MY.ORGANICS THE ORGANIC COLOUR PROTECT CONDITIONER ALOE AND CALENDULA 250ML

2 hodnotenia
€23
Skladom (3 ks)

Kondicionér pre farbené vlasy

Pre koho: Ženy
Typ vlasov: Farbené
Účinok: Lesk, objem a hebkosť
Zloženie: Bez silikónov a parabénov

Kategória: MY.ORGANICS
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.35 kg

 

MY.ORGANICS THE ORGANIC COLOUR PROTECT CONDITIONER ALOE AND CALENDULA 250ML
KONDICIONÉR PRE FARBENÉ VLASY 250ML

 

Produktová rada MY.ORGANICS Colour Protect sa zameriava na ochranu vlasu pred oslabením a zlepšenie upraviteľnosti farbených i prirodzených  vlasov.

 

Kondicionér pre profesionálne použitie MY.ORGANICS The Organic Colour Protect Shampoo Aloe And Calendula s hydratačným účinkom, určený na prirodzené, farbené, chemicky ošetrené, poškodené alebo melírované vlasy. Svojím dokonale jemným čistiacim účinkom naplno prebúdza zdravie vo vlasoch i vlasovej pokožky. Výsledkom sú žiarivé lesklé vlasy, na ktorých vyniknú odlesky farby po dlhšiu dobu. Hlboké a intenzívne farby. So sviežou a prirodzenou vôňou. Predchádza oslabovaniu vlasov a vďaka tomu zlepšuje upraviteľnost vlasov. Dodáva žiarivý lesk, objem a mimoriadnu mäkkosť na dotyk.

 

Použitie: Naneste množstvo vo veľkosti orechu na šampónom umyté vlasy. Produkt rozotrite v dlaniach a nanašajte od končekov smerom ku korienkom. Nechajte pôsobiť minimálne 15 minút a dlhšie. Pre intenzívnejší účinok zabaľte vlasy do vlhkého nahriateho uteráka. Opláchnite vlažnou vodou.