DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY NAD 50 EUR!

Natulique Bio Anti - Hair Loss Shampoo 150ml

Kód: 52
Akcia Tip
5 hodnotení
Značka: Natulique
€29,90
Skladom (2 ks)

Šampón podporujúci rast vlasov

Pre koho: Unisex
Typ vlasov: Rednúce
Problematika vlasov: Vypadávanie vlasov
Účinok: Podpora rastu vlasov
Zloženie: Aqua, Ammonium lauryl sulfate, Cocamidopropyl betaine, PEG-7 glyceryl cocoate, Zingiber officinale root extract, Rosa damascena flower water, Aloe barbadensis leaf extract, Hydrolyzed silk, Glycerin, Apigenin, Biotinoyl tripeptide-1, Butylene glycol, Caprylyl glycol, Citic acid, Oleanolic acid, Parfum, PEG-40 hydrogenated castor oil, Polyquaternium-10, Potassium sorbate, PPG-26-buteth-26, Sodium benzoate, Sodium chloride, Sodium hydroxide, Sorbic acid

Bez parabénov, bez formaldehydov, bez SLS

Ekologický výrobok, cruelty free

Detailné informácie

Podrobný popis

NATULIQUE BIO ANTI-HAIR LOSS SHAMPOO 150 ML

ŠAMPÓN PROTI VYPADÁVANIU VLASOV 150 ML


NATULIQUE bio šampón proti padaniu vlasov obsahuje tie najkvalitnejšie a najčistejšie ingrediencie. Šampón v BIO kvalite neobsahuje parabény, konzervanty, propylén glykol, sodium lauryl sulfáty, ani iné ingrediencie s neistým vplyvom na zdravie. Všetky zložky použité pri výrobe šampónu pochádzajú z organických a ekologických rastlinných výťažkov.

 

Šampón, ktorý pomáha predchádzať vypadávaniu vlasov a stimuluje ich rast pomocou BioScience patentu. Táto pokročilá škandinávska ochrana proti vypadávaniu vlasov kombinuje apigenin, kyselinu olejovú (Oleanolic Acid) a ďalšie účinné zložky na molekulárnej úrovni na účinné riešenie, ktoré pomáha zastaviť vypadávanie vlasov, posilňovať vlasové korienky a vytvárať nové vlasové folikuly a vlasy. Kombinácia vybraných prvotriednych účinných látok pomáha preniknúť hlboko do pokožky hlavy, aby stimulovala vlasové folikuly a udržiavala silné vlasové korienky. Tento jedinečný aktívny rastový šampón s koreňom zázvoru, vodou z kvetov ruže a aloe vera je vhodný pre mužov i ženy všetkých vekových kategórií.

 

Použitie: Vmasírujte do mokrých vlasov smerom od pokožky ku končekom vlasov. Opláchnite a v prípade potreby postup opakujte.

 

Dodatočné parametre

Kategória: PRODUKTY
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg

Každý skvelý účes potrebuje:
tvar, štýl, farbu a prírodné ingrediencie

 


Na čo sú vám krásne vlasy, keď predstavujú riziko pre vaše zdravie?

História zakladateľov NATULIQUE siaha k dlhodobým, problematickým výzvam ako sú - alergie, podráždenie, astmu a iné zdravotné problémy. Konfrontovaní s týmito problémami v rodinnom kruhu či medzi priateľmi, zakladatelia NATULIQUE si uvedomili, že existuje priame spojenie medzi zdravotnými problémami a toxíny, škodlivými chemikáliami a pesticídy, ktoré sú obsiahnuté vo väčšine kozmetických produktov.

 

Uvedomenie, že trh s dôveryhodnými, prírodnými a organickýmy kozmetickými produktmi bol nesmierne limitovaný, zakladatalé sa rozhodli pre dôležitú misiu - priniesť bezpečnejšie a čistejšie kozmetiku na trh, ktorý zúfalo potreboval zmenu.

 

V NATULIQUE máme veľkú výhodu pred ostatnými výrobcami - vyvinuli sme vysoko efektívne prírodné a organické produkty, v bezpečnom a zodpovednom prostredie. Dánsko má historicky dôležitú pozíciu v ochrane životného prostredia - bolo prvou svetovou krajín, ktoré schválilo zákon o ochrane životného prostredia.

 

 

 

...za každým skvelým účesom sa skrýva skvelý kaderník

skvelý kaderník potrebuje skvelé ingrediencie

 

 

 

Špecialisti v NATULIQUE pracujú s najväčšími svetovými kaderníkmi a majiteľmi salónov. Sú to umelci NATULIQUE. Špičková práca prirodzene vyžaduje špičkové produkty, čo je jadro celého konceptu. NATULIQUE dodáva kaderníkom a salónom produkty najvyššej kvality, ktoré potrebujú, aby podporili svoj vlastný úspech a zároveň odviedli dokonalú prácu.

 

 

 

...za každou skvelou farbou sa skrýva skvelý kolorista

 

  


NATULIQUE - Profesionálna vlasová kozmetika 

Jedna vec je vytvorenie skvelých farieb. Ďalšia vec je aplikácia týchto skvelých farieb. NATULIQUE blízko spolupracuje s kolorista z celého sveta aby zabezpečilo, že NATULIQUE farby budú oveľa viac než len farby - farby, ktoré budú vyžadované všetkými skvelými, profesionálnymi kaderníkmi!
Aby sme si udržali blízke vzťahy s našou medzinárodnou sieťou kolorista, organizujeme tréningy a workshopy. Chceme tým zaistiť, že naši kolorista budú experti v odbore, ale aj preto, aby sme mohli načúvať potrebám a požiadavkám našich klientov a aby sme zaistili, že naše produkty budú udávať smer, ktorým sa celý odbor vlasovej kozmetiky bude uberať.

 

360 BIOCERT ... čisté ingrediencie z prírody!

My v NATULIQUE vieme, že je dôležité držať si našu jedinečnú, holistickú víziu. Preto sa držíme štandardu 360 BIOCERT, ktorý kladie najvyššie požiadavky na produkty v kozmetickom odbore, a preto u takto označených výrobkov garantuje ich čistotu a nezávadnosť pri výrobe vzhľadom k životnému prostrediu, ďalej ich čisto organický pôvod a ekologickú kvalitu. To znamená, že všetky ingrediencie použité v produktoch NATULIQUE sú pod prísnou kontrolou.

 

Standard 360 BIOCERT ORGANIC garantuje, že minimálne 95% zložiek musí pochádzať z prírodných zdrojov. Ďalej zaručuje, že všetky výrobky sú bez parabénov a GMO (geneticky modifikovaných surovín), neobsahujúce žiadne syntetické konzervanty alebo microbeads (mikroskopické úlomky plastov), ​​musia byť biologicky rozložiteľné a recyklovateľné. Esenciálne oleje v nich použité musia byť destilované parou a všetky rastlinné oleje musia byť lisované za studena. Výrobky nie sú testované na zvieratách a pri ich výrobe sa nikdy nepoužíva tzv. Moderné otroctvo (práca detí alebo vykorisťovania zamestnancov).

 

ZELENÝ, ZELENŠÍ, NAJZELENEJŠÍ

Sme veľmi pyšní na to, že dodávame našim klientom skvelé produkty, ktoré obsahujú BIO certifikované a prírodné ingrediencie. Ale čo životné prostredie? Čo príroda? A čo naša budúcnosť? V súčasnej dobe si ľudia oveľa viac začínajú uvedomovať zodpovednosť, ktorú máme voči životnému prostrediu, na ktorom závisí naša existencia. NATULIQUE preto stavia svoju firemnú zodpovednosť za ochranu životného prostredia na prvé miesto, aby sme zaistili "zelenšie" budúcnosť pre všetkých.

 

JEDNODUCHO PRETO, ŽE NÁM TO NIE JE JEDNO.

NATULIQUE používa ekologické riešenia pri výrobe, balení a tvorbe marketingových materiálov. Naša výroba využíva udržateľnú energiu, recyklovateľný papier na tvorbu marketingových materiálov a balenie výrobkov. Recyklovateľný plast a hliník sú použité na obaly produktov a pre pohon aerorosolových výrobkov používame plyn 100% vyrobený z biomasy, ktorý je úplne ekologický a odbúrateľný. Skrátka berieme našu zodpovednosť voči životnému prostrediu veľmi vážne.