Kód: 116 | Značka: Kent.Salon

Kent Salon KS16 – 54mm Curling And Straightening Brush

Neohodnotené
€35
Skladom (1 ks)

Okrúhla kefa pre dokonalé natočenie alebo vyrovnanie vlasov

Kategória: Okrúhle kefy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.35 kg

Kent Salon KS16 – 54mm Curling And Straightening Brush

 

Štetiny z diviačej srsti, ktoré sú usporiadané popri nylonových vláknach, zachytávajú vlasy brilantne, zatiaľ čo im dodávajú unikátny lesk. Spomínané nylonové vlákna sú tepelne odolné a pomáhajú zdvihnúť a uvoľniť vlasy pre perfektné natočenie alebo vyrovnanie.

 

Šírka hlavice: 24mm

Dĺžka štetín: 54mm

Výrobky značky Kent sa vyznačujú neobvykle dlhou životnosťou. Firma Kent sa tiež môže pýšiť kráľovským dekrétom, ktorý z nej robí oficiálneho dodávateľa pre britskú kráľovskú rodinu.

 

Spoločnosť Kent Brushes bola založená v roku 1777 vo Veľkej Británii a je známa svojou vynikajúcou reputáciou. Za zmienku stojí aj ich pozoruhodný titul "najstarší výrobca hrebeňov a kief" na vlasy na svete. Spoločnosť ponúka viac ako 250 výrobkov od odevov, cez make-up, prípravky na zuby, až po výrobky na holenie. Svoj široký sortiment distribuujú do viac ako 50 Zema sveta. Prírodné štetiny, s ktorými pracujú, pochádzajú od najlepších obchodníkov so štetinami v Indii a Číne, kde je kvalita zaručená. Rukoväte sa vyrábajú z plastov vysokej kvality alebo z dreva z lesov z celého sveta. Okrem kvalitných kief, hrebeňov a štetiek holenie, Kenda Brushes ponúka na holenie aj mydla a krémy na fúzy.