Kód: 591 | Značka: Patricks products

PATRICKS AM1 Moisturizer

Neohodnotené
€64 €80 Zľava 20 %
Skladom (1 ks)

Hydratačný krém pre normálnu až suchú pleť

Kategória: PATRICKS
Hmotnosť: 0.15 kg
Luxusný, bohatý hydratačný krém, ktorý sa rýchlo vstrebáva do pokožky a dodáva hodvábne matný finish.
Obsahuje silnú kombináciu kyseliny hyalurónovej, kreatínu a squalanu, ktorá minimalizuje príznaky starnutia, posilňuje a podporuje elasticitu a rozjasnenie pleti.
Obsahuje antioxidanty, protizápalové látky a vitamíny, ktoré bojujú proti poškodeniu voľnými radikálmi a poskytujú účinnú ochranu pred tvrdými environmentálnymi prvkami. 
 
Účinné látky:
Zelený čaj, kyselina hyalurónová, nezrelé jablko, Aquaxyl, Syn-Hycan, káva, kreatín, omega 3, ceramid, makadamový olej, Revivyl, vitamín C + E
  • Bez parabénov, sulfátov a ftalátov
  • 100% Vegan 

 

Použitie:

Jemne vmasírujte do pokožky. Vhodný na každodenné používanie ráno i večer

 

Balenie: 50ml

Patrics - Neznámi príbeh známeho muža z Austrálie

 

Čo môže vedieť človek z Bondi o mužských vlasoch? 

 

Tento príbeh začína pred 7 rokmi v austrálskom meste Bondi, keď som sa rozhodol využiť nedostatky na trhu a vyvinúť rad vysoko výkonných pánskych vlasových prípravkov, kde každá zložka má výnimočnú vlastnosť, ktorá podporená vedeckým výskumom.

 

Sám som vlastnil a úspešne viedol vysoko hodnotený pánsky kadernícky salón pričom som pri práci videl, že vlasové prípravky pre mužov by mohli byť lepšie. Veľmi mi záležalo na tom, čo som používal pri práci s vlasmi. Prišiel som na to, že tradičné vlasové prípravky mi nedali to čo som potreboval, takže som si ich pre seba vyvinul na novo a od základov. S nekompromisným úsilím o vedeckú inováciu a kvalitu som strávil 7 rokov učenia sa v oblasti biotechnológie, technológie polyfenolov a morskej vedy a najímal najlepších chemikov a laboratóriá na svete.

 

Priemysel niekedy potrebuje outsidera na vytvorenie nového štandardu.

 

Som podnikateľ, automobilový nadšenec, obdivovateľ dobrého dizajnu a dobrých vlasov. Páči sa mi posúvať hranice a myslím, že som bol absolútne nezaujímavý  pre mnoho spoločností s mojimi neustálymi vylepšeniami a potrebou dosiahnuť dokonalosť. Veril som však svojej vízii a nenechal sa odradiť.

 

Výsledok ktorý som výskumom dosiahol je jasný: receptúry s maximálnym výkonom, žiadne škodlivé chemikálie, zloženie obsahuje len esenciálne výťažky a vlasové živiny pre optimálne zdravie vlasov a pokožky hlavy. Žiadne B.S, len veda.

 

To je Patrick-ov sľub.