Kód: 594 | Značka: Patricks products

PATRICKS FS1 Face scrub

Neohodnotené
€32 €40 Zľava 20 %
Skladom (1 ks)

Čistiaci peeling

Kategória: PATRICKS
Hmotnosť: 0.1 kg
 
Výkonný dvojčinný čistiaci peeling kombinuje fyzikálne a chemické odlupovanie, pričom hlboko hydratuje a podporuje regeneráciu buniek. Sopečný piesok a drvený diamant v kombinácii s AHA pomáha eliminovať odumreté bunky a dôkladne čistí póry. Zlepšuje tón pleti, sťahuje póry a odstraňuje drobné jazvy.
Inovatívna zmes mikročastíc v 3 veľkostiach pomáha odlupovať, redukovať vrastené chĺpky a pripravuje kožu pre ďalšie oholenie. Zanecháva pleť hladšiu, jasnejšiu a výživnejšiu. 
 
Účinné látky:
Aktívne zložky AHA, drvený diamant, sopečný piesok, omega-3, kokosový olej, retinyl, vitamín B, C, F, bambucké maslo, ginkgo biloba, dermaxyl
  • Bez parabénov, sulfátov a ftalátov
  • 100% Vegan 

 

Použitie:

Jemne vmasírujte do vlhkej pokožky tváre a krku krúživými pohybmi a opláchnite. Vhodný na každodenné používanie.

 

Balenie: 75ml

Patrics - Neznámi príbeh známeho muža z Austrálie

 

Čo môže vedieť človek z Bondi o mužských vlasoch? 

 

Tento príbeh začína pred 7 rokmi v austrálskom meste Bondi, keď som sa rozhodol využiť nedostatky na trhu a vyvinúť rad vysoko výkonných pánskych vlasových prípravkov, kde každá zložka má výnimočnú vlastnosť, ktorá podporená vedeckým výskumom.

 

Sám som vlastnil a úspešne viedol vysoko hodnotený pánsky kadernícky salón pričom som pri práci videl, že vlasové prípravky pre mužov by mohli byť lepšie. Veľmi mi záležalo na tom, čo som používal pri práci s vlasmi. Prišiel som na to, že tradičné vlasové prípravky mi nedali to čo som potreboval, takže som si ich pre seba vyvinul na novo a od základov. S nekompromisným úsilím o vedeckú inováciu a kvalitu som strávil 7 rokov učenia sa v oblasti biotechnológie, technológie polyfenolov a morskej vedy a najímal najlepších chemikov a laboratóriá na svete.

 

Priemysel niekedy potrebuje outsidera na vytvorenie nového štandardu.

 

Som podnikateľ, automobilový nadšenec, obdivovateľ dobrého dizajnu a dobrých vlasov. Páči sa mi posúvať hranice a myslím, že som bol absolútne nezaujímavý  pre mnoho spoločností s mojimi neustálymi vylepšeniami a potrebou dosiahnuť dokonalosť. Veril som však svojej vízii a nenechal sa odradiť.

 

Výsledok ktorý som výskumom dosiahol je jasný: receptúry s maximálnym výkonom, žiadne škodlivé chemikálie, zloženie obsahuje len esenciálne výťažky a vlasové živiny pre optimálne zdravie vlasov a pokožky hlavy. Žiadne B.S, len veda.

 

To je Patrick-ov sľub.