Kód: 144 | Značka: Patricks products

Patricks M2 Matte Medium Hold 75g

1 hodnotenie
€44
Skladom (> 5 ks)

Pre koho: Unisex
Typ vlasov: Všetky typy 
Zloženie: Bez parabénov a sulfátov

Kategória: Patricks
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg

Perfektný všestranný pasta pre takmer každý typ vlasov. Stredná fixácia vám pomôže ľahko vytvoriť trendy účes. Je veľmi tvarovateľna, vďaka čomu si svoj účes môžete upravovať v priebehu dňa i niekoľkokrát.

 

  • kolínska z bergamotu
  • 17 účinných látok pre hustejšie, plnšie a zdravšie vlasy
  • stredná fixácia
  • matný vzhľad
  • bez sulfátov
  • bez parabénov

 

Použitie:

Rozotrite malé množstvo medzi dlaňami, naneste na vlasy a upravte podľa potreby. Pre dokonalý matný efekt nanášajte na suché vlasy.

Patrics - Neznámi príbeh známeho muža z Austrálie

 

Čo môže vedieť človek z Bondi o mužských vlasoch? 

 

Tento príbeh začína pred 7 rokmi v austrálskom meste Bondi, keď som sa rozhodol využiť nedostatky na trhu a vyvinúť rad vysoko výkonných pánskych vlasových prípravkov, kde každá zložka má výnimočnú vlastnosť, ktorá podporená vedeckým výskumom.

 

Sám som vlastnil a úspešne viedol vysoko hodnotený pánsky kadernícky salón pričom som pri práci videl, že vlasové prípravky pre mužov by mohli byť lepšie. Veľmi mi záležalo na tom, čo som používal pri práci s vlasmi. Prišiel som na to, že tradičné vlasové prípravky mi nedali to čo som potreboval, takže som si ich pre seba vyvinul na novo a od základov. S nekompromisným úsilím o vedeckú inováciu a kvalitu som strávil 7 rokov učenia sa v oblasti biotechnológie, technológie polyfenolov a morskej vedy a najímal najlepších chemikov a laboratóriá na svete.

 

Priemysel niekedy potrebuje outsidera na vytvorenie nového štandardu.

 

Som podnikateľ, automobilový nadšenec, obdivovateľ dobrého dizajnu a dobrých vlasov. Páči sa mi posúvať hranice a myslím, že som bol absolútne nezaujímavý  pre mnoho spoločností s mojimi neustálymi vylepšeniami a potrebou dosiahnuť dokonalosť. Veril som však svojej vízii a nenechal sa odradiť.

 

Výsledok ktorý som výskumom dosiahol je jasný: receptúry s maximálnym výkonom, žiadne škodlivé chemikálie, zloženie obsahuje len esenciálne výťažky a vlasové živiny pre optimálne zdravie vlasov a pokožky hlavy. Žiadne B.S, len veda.

 

To je Patrick-ov sľub.