Novinka Tip
Kód: 809 | Značka: MY.ORGANICS

MY.ORGANICS PURITY SHAMPOO GOJI 1000ML

Neohodnotené
€39
Skladom (4 ks)

Šampón pre hĺbkové čistenie vlasov

Pre koho: Unisex
Typ vlasov: Všetky
Účinok: Hĺbkové čistenie, odstraňuje zvyšky stylingových produktov
Zloženie: Bez silikónov a parabénov

Kategória: Šampóny
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg

MY.ORGANICS PURITY SHAMPOO GOJI 1000ML

ŠAMPÓN PRE HĹBKOVÉ ČISTENIE VLASOV 100ML

 

Produktová rada Goji MY.ORGANICS Resurrection má svojho druhu jedinečné riešenie pre extrémne preťažované, poškodené, vyčerpané a veľmi suché vlasy či už z dôvodu genetickej predispozície alebo v dôsledku nesprávneho farbenia, odfarbovania alebo iných chemických úprav alebo pôsobením externých vplyvov ako je smog, chlór, soľ, opakovaného nesprávneho umývania s použitím nevhodných alebo neprofesionálnych produktov.

Resurrection = vzkriesenie je špeciálna ucelená rada pre rekonštrukciu vlasového vlákna. Dokáže poskytnúť vlasom hĺbkovú intenzívnu a dlhotrvajúcu regeneráciu, vďaka obsahu hodnotných aktívnych zložiek prinavracia vlasom ich pôvodnú krásu, posilňuje ich vnútornú štruktúru a dodáva im silu, objem a hodvábnu hebkosť. So svojim intenzívnym účinkom proti prejavom starnutia hĺbkovo ozdravuje vlasy a dodáva im lesklý a žiarivý vzhľad. Dodáva objem a výživu. Bojuje účinne proti voľným radikálom, ktoré j sú dôvodom starnutia kapilárnych štruktúr a tak predchádza degenerácii vlasov.

Šampón s absolútnou čistotou MY.ORGANICS Purity Shampoo Goji je určený pre hĺbkové čistenie vlasov a pokožky hlavy od nečistôt. Odstraňuje zvzšky gélu, vosku, sprejov na vlasy, znečištenia atd. Pripravuje vlasy na ďalšie ošetrenie.

 

Použitie: 

  • v dlaniach si rozpeníme šampón v množstve 1 dávky pumpičky a nanesieme do mokrých dĺžok vlasov, pričom dbáme na dôkladné zapracovanie šampónu        umývaním smerom nadol, umývame min. 1 minútu
  • následne opäť v dlaniach rozpeníme šampón v množstve polovičnej dávky pumpičky a dôkladne vmasírujeme do vlasovej pokožky po dobu min. 1 minúty
  • necháme pôsobiť minútu a opláchneme
  • pokiaľ nám nevznikla hustá pena, celý  postup opakujeme
  • následne aplikujeme šampón z rady, ktorú používame

Purity Shampoo sa môže používať samostatne s kondicionérom z Vašej rady, bez aplikovania ďalšieho šampónu max. 2 týždne.