Novinka Tip
Kód: 673 | Značka: MY.ORGANICS

MY.ORGANICS THE ORGANIC HYDRATING SHAMPOO SWEET FENNEL AND ALOE 250ML

Neohodnotené
€22
Skladom (2 ks)

Hydratačný šampón

Pre koho: Unisex
Typ vlasov: Suché a poškodené
Účinok: Hydratácia, lesk, objem
Zloženie: Bez silikónov a parabénov

Kategória: Šampóny
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.35 kg

MY.ORGANICS THE ORGANIC HYDRATING SHAMPOO SWEET FENNEL AND ALOE 250ML
HYDRATAČNÝ ŠAMPÓN 250 ML

 
  

MY.ORGANICS Hydrating - produktová rada vyvinutá špecificky pre suché vlasy, ktoré sú vyčerpané a poškodené chemickými procedúrami a farbením. Produkty z rady Hydrating jemne čistia a hydratujú vlasy, dodávajú im objem a vitalitu vďaka výživným účinkom špecifických esenciálnych olejov. Po ošetrení sú vlasy hebké a ľahko upraviteľné.

Jemný hydratačný šampon MY.ORGANICS The Organic Hydrating Shampoo Sweet Fennel And Aloe vyvinutý pre suché vlasy, ktoré sú  vyčerpané a poškodené chemickými procedúrami a farbením. Vďaka výživným vlastnostiam esenciálneho oleja zo sladkého fenikla, levanduli a pelargónie jemne čistí a hydratuje vlasy, dodáva im objem a vitalitu. Po umytí sú vlasy hebké a ľahko upraviteľné.

 

Účinné prírodné zložky:

Fenikel - v kozmetike sa sladký fenikel používa kvôli jeho schopnosti zvyšovať tonus pokožky, vďaka čomu je pokožka lesklejšia a prevoňaná. Esenciálny olej z feniklu sme použili i pre jeho upokojujúce a zmäkkčujúce účinky na vlasy a vlasovú pokožku.

Aloe Vera - extrakty z Aloe vera majú vyživujúce a antioxidačné účinky, ktoré sa podieľajú na posilnení vlasovej pokožky a pomáhajú tak brániť vypadávaniu vlasov.

Levanduľa - esenciálny olej levandule je známy pre svoje upokojujúce, relaxačné a hojivé účinky. Vďaka týmto schopnostiam poskytuje úľavu vlasovej pokožky, u ktorej sa často objavujú drobné kožné problémy spôsobené vonkajšími vplyvmi.

Pelargónia - esenciálny olej z pelargónie je veľmi vhodný na suché vlasy, ktorým dodáva mäkkosť a hebkosť.

 

Použitie: Naneste na dlaň produkt v množstve veľkosti malého orechu. Produkt prehriaty v dlaniach nanášajte na vlasovú pokožku i na vlasy od korienkov po končeky a dôkladne pomasírujte. Nechajte šampón pôsobiť po dobu 2 minút a opláchnite.