DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY NAD 50 EUR!

Starterpack - suché vlasy

Kód: 895
Novinka Tip
3 hodnotenia
Značka: MY.ORGANICS
€83,90 –11 %
start suche
€83,90 –11 % €74,90
Skladom (3 ks)

Základný balíček pre mastné vlasy obsahuje: MY.ORGANICS THE ORGANIC PURITY SHAMPOO GOJI 1000 ml, MY.ORGANICS THE ORGANIC HYDRATING SHAMPOO SWEET FENNEL AND ALOE 250 ml, MY.ORGANICS THE ORGANIC HYDRATING CONDITIONER YOGURT 250 ml. 

Základná hydratačná rada pre suché vlasy. Čistí a hydratuje vlasy a zároveň im dodáva potrebnú výživu. 

MY.ORGANICS THE ORGANIC PURITY SHAMPOO GOJI odporúčame používať pri každom umývaní vždy ako prvý šampón. Vďaka jeho jedinečnému zloženiu hĺbkovo prečisťuje vlas od každodenných nečistôt. Pripravuje vlas na ďalšie mytie hzdratačným šampónom. 

Detailné informácie

Podrobný popis

MY.ORGANICS THE ORGANIC PURITY SHAMPOO GOJI 1000 ml

Šampón s absolútnou čistotou MY.ORGANICS THE ORGANIC PURITY SHAMPOO GOJI je určený pre hĺbkové čistenie vlasov a pokožky hlavy od nečistôt. Odstraňuje zvzšky gélu, vosku, sprejov na vlasy, znečištenia atd. Pripravuje vlasy na ďalšie ošetrenie.

 

MY.ORGANICS THE ORGANIC HYDRATING SHAMPOO SWEET FENNEL AND ALOE 250 ml

Jemný hydratačný šampon MY.ORGANICS The Organic Hydrating Shampoo Sweet Fennel And Aloe vyvinutý pre suché vlasy, ktoré sú  vyčerpané a poškodené chemickými procedúrami a farbením. Vďaka výživným vlastnostiam esenciálneho oleja zo sladkého fenikla, levanduli a pelargónie jemne čistí a hydratuje vlasy, dodáva im objem a vitalitu. Po umytí sú vlasy hebké a ľahko upraviteľné.

 

MY.ORGANICS THE ORGANIC HYDRATING CONDITIONER YOGURT 250 ml

Krémový hydratačný kondicionér MY.ORGANICS The Organic Hydrating Conditioner Yogurt s regeneračnými účinkami, obohatený o zvláčňujúce schopnosti jogurtu a levandule. Vhodný na suché vlasy, poškodené a zničené agresívnymi chemickými činidlami pri farbení, ondulácii, žehlení. Ošetruje a regeneruje vlasy, ktoré sú po použití lesklejšie, hebké a objemnejšie.

Dodatočné parametre

Kategória: PRODUKTY
Hmotnosť: 1.9 kg