DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY NAD 50 EUR!

Starterpack - vlasy bez objemu

Kód: 058
€83,90 –11 %
start jemne
€83,90 –11 % €74,90
Skladom (1 ks)

Základný balíček pre vlasy bez objemu obsahuje: MY.ORGANICS THE ORGANIC PURITY SHAMPOO GOJI 1000 ml, MY.ORGANICS THE ORGANIC COLOUR PROTECT SHAMPOO ALOE AND CALENDULA 250 ml, MY.ORGANICS THE ORGANIC COLOUR PROTECT CONDITIONER OAT AND EUCALYPTUS 250 ml. 

Posilňujúca rada pre jemné, lámavé, slabé vlasy. Vhodná aj pre farbené vlasy pre dlhšiu kvalitu farby. Nefarbeným vlasom dodáva hustotu a objem

MY.ORGANICS THE ORGANIC PURITY SHAMPOO GOJI odporúčame používať pri každom umývaní vždy ako prvý šampón. Vďaka jeho jedinečnému zloženiu hĺbkovo prečisťuje vlas od každodenných nečistôt. Pripravuje vlas na ďalšie mytie Colour Protect šampónom. 

Detailné informácie

Podrobný popis

STARTERPACK - VLASY BEZ OBJEMU

 

MY.ORGANICS THE ORGANIC PURITY SHAMPOO GOJI 1000 ml

Šampón s absolútnou čistotou MY.ORGANICS THE ORGANIC PURITY SHAMPOO GOJI je určený pre hĺbkové čistenie vlasov a pokožky hlavy od nečistôt. Odstraňuje zvzšky gélu, vosku, sprejov na vlasy, znečištenia atd. Pripravuje vlasy na ďalšie ošetrenie.

 

MY.ORGANICS THE ORGANIC COLOUR PROTECT SHAMPOO ALOE AND CALENDULA 250 ml

Šampón pre profesionálne použitie MY.ORGANICS The Organic Colour Protect Shampoo Aloe And Calendula s hydratačným účinkom, určený na prirodzené, farbené, chemicky ošetrené, poškodené alebo melírované vlasy. Svojím dokonale jemným čistiacim účinkom naplno prebúdza zdravie vo vlasoch i vlasovej pokožky. Výsledkom sú žiarivé lesklé vlasy, na ktorých vyniknú odlesky farby po dlhšiu dobu. Hlboké a intenzívne farby. So sviežou a prirodzenou vôňou. Predchádza oslabovaniu vlasov a vďaka tomu zlepšuje upraviteľnost vlasov. Dodáva žiarivý lesk, objem a mimoriadnu mäkkosť na dotyk.

 

MY.ORGANICS THE ORGANIC COLOUR PROTECT CONDITIONER OAT AND EUCALYPTUS 250 ml

Kondicionér pre profesionálne použitie MY.ORGANICS The Organic Colour Protect Shampoo Aloe And Calendula s hydratačným účinkom, určený na prirodzené, farbené, chemicky ošetrené, poškodené alebo melírované vlasy. Svojím dokonale jemným čistiacim účinkom naplno prebúdza zdravie vo vlasoch i vlasovej pokožky. Výsledkom sú žiarivé lesklé vlasy, na ktorých vyniknú odlesky farby po dlhšiu dobu. Hlboké a intenzívne farby. So sviežou a prirodzenou vôňou. Predchádza oslabovaniu vlasov a vďaka tomu zlepšuje upraviteľnost vlasov. Dodáva žiarivý lesk, objem a mimoriadnu mäkkosť na dotyk.

Dodatočné parametre

Kategória: Balíčky
Hmotnosť: 1.9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: