DOPRAVA ZDARMA PRE OBJEDNÁVKY NAD 50 EUR!

Starterpack - zničené vlasy

Kód: 893
Novinka Tip
3 hodnotenia
Značka: MY.ORGANICS
€83,90 –11 %
start chem
€83,90 –11 % €74,90
Skladom (3 ks)

Základný balíček pre zničené vlasy obsahuje: MY.ORGANICS THE ORGANIC PURITY SHAMPOO GOJI 1000 ml, MY.ORGANICS THE ORGANIC PRO-KERATIN SHAMPOO ARGAN AND AVOCADO 250 ml, MY.ORGANICS THE ORGANIC PRO-KERATIN CONDITIONER ARGAN AND AVOCADO 250 ml. 

Rada vhodná pre zničené vlasy s vysokým obsahom prírodného keratínu a pírodných olejov, ktoré dodajú vlasom stratenú pevnosť a výživu. Prvá pomoc pri záchrane zničených až rozpadnutých vlasov.

MY.ORGANICS THE ORGANIC PURITY SHAMPOO GOJI odporúčame používať pri každom umývaní vždy ako prvý šampón. Vďaka jeho jedinečnému zloženiu hĺbkovo prečisťuje vlas od každodenných nečistôt. Pripravuje vlas na ďalšie mytie keratínovým šampónom. 

Detailné informácie

Podrobný popis

MY.ORGANICS THE ORGANIC PURITY SHAMPOO GOJI 1000 ml

Šampón s absolútnou čistotou MY.ORGANICS THE ORGANIC PURITY SHAMPOO GOJI je určený pre hĺbkové čistenie vlasov a pokožky hlavy od nečistôt. Odstraňuje zvzšky gélu, vosku, sprejov na vlasy, znečištenia atd. Pripravuje vlasy na ďalšie ošetrenie.

 

MY.ORGANICS THE ORGANIC PRO-KERATIN SHAMPOO ARGAN AND AVOCADO 250 ml

Výživný šampón MY.ORGANICS The Organic Pro-Keratin Shampoo Argan and Avocado pre veľmi suché a chemicky poškodené vlasy. Šampón pre profesionálne použitie na rastlinnej báze, určený na mytie a hydratáciu všetkých typov extrémne suchých a chemicky poškodených vlasov, k čomu využíva blahodárne účinky harmančeku a proteíny pšenice. Vďaka presne vyváženej koncentrácií vitamínov hĺbkovo vyživuje a regeneruje stresované vlasy. Obsahuje výťažky z hodvábu a hodnotné esenciálne oleje, ktoré dodávajú pocit mäkkosti a hladší, hodvábnejší vzhľad Vašich vlasov.

 

MY.ORGANICS THE ORGANIC PRO-KERATIN CONDITIONER ARGAN AND AVOCADO 250 ml

Výživný kondicionér MY.ORGANICS The Organic Pro-Keratin Conditioner Argan and Avocado pre veľmi suché a chemicky poškodené vlasy. Kondicionér pre profesionálne použitie na rastlinnej báze, určený na hydratáciu všetkých typov extrémne suchých a chemicky poškodených vlasov.Vďaka presne vyváženej koncentrácií vitamínov hĺbkovo vyživuje a regeneruje stresované vlasy. Obsahuje výťažky z hodvábu a hodnotné esenciálne oleje, ktoré dodávajú pocit mäkkosti a hladší, hodvábnejší vzhľad Vašich vlasov.

Dodatočné parametre

Kategória: PRODUKTY
Hmotnosť: 1.9 kg