Hydratácia vlasov ako základný krok k dlhodobým výsledkom

01 hydratacia bioma

 

Na našom eshope ponúkame viacero kvalitných značiek prírodnej kozmetiky, z ktorých nevieme vybrať jednu najlepšiu. Tak ako môžete používať rôzne rady jednej značky, ktoré vám vyhovujú, prirodzené je aj zmeniť značku za inú, ak zatúžite po zmene. Snažte sa však siahnuť po prírodnej kozmetike, nie len kvôli zdraviu, ale aj kvôli planéte. 

Pripravili sme pre Vás schému MY.ORGANICS produktov, ktoré v našom salóne používame na proces hydratácie. Nie je však dôležité produkt kúpiť, ale vedieť ho správne používať. 

 

PREČO VLASY HYDRATOVAŤ

Pod pojmom hydratácia sa rozumie proces, ktorým sa pomocou hydratačných látok naviaže voda do štruktúry vlasu, čím sa zlepšujú jeho vlastnosti a jeho odolnosť voči vonkajším vplyvom. Či sú vaše vlasy mastné, suché, bez objemu, každý typ vlasov potrebuje hydratovať. 

Ideálne je používať radu vhodnú na hydratáciu vlasov a striedať ju s inou radou, ktorá rieši napr. mastnú pokožku alebo iný problém (ak nejaký máte). Hydratácia je však alfa omega v starostlivosti o vlasy.

Počas leta v blízkosti vody vlasy naberajú vlhkosť zo vzduchu a vhodné je na nich aplikovať vlasové oleje, ktoré túto vlhkosť vo vlasoch udržia, avšak v zime a v našich podmienkach je vhodné používať aj iné vlasové prípravky, ktoré najprv vlas dokonale hydratujú a potom na nich vieme použiť aj olej, ktorý udrží vlas hydratovaný. 

 

ZÁKLADNÝ ŠAMPÓN - PURITY SHAMPOO GOJI 

Tento šampón odporúčame používať pri každom umývaní ako prvý šampón. Vďaka jeho jedinečnému zloženiu hĺbkovo prečisťuje vlas od každodenných nečistôt. Pripravuje vlas na ďalšie mytie vybraným šampónom, ktorý sa najviac hodí na váš typ vlasu. 

 

BALÍK 1 pre jemný/normálny typ vlasu: 

MY.ORGANICS THE ORGANIC HYDRATING SHAMPOO SWEET FENNEL AND ALOE 

MY.ORGANICS THE ORGANIC HYDRATING CONDITIONER YOGURT

Základná hydratačná rada pre všetky typy vlasov.

 

BALÍK 2 pre všetky typy vlasov: 

MY.ORGANICS SUPREME SHAMPOO GOJI

CUPIDO SPRAY

MY.ORGANICS MIRACLE MASK GOJI

Rada pre silnú hydratáciu vhodná pre suchšie, farbené, melírované vlasy. 

 

BALÍK 3 pre hrubý typ vlasu:

MY.ORGANICS THE ORGANIC RESTRUCTURING SHAMPOO ARGAN

MY.ORGANICS THE ORGANICS RESTRUCTURING DEEP CONDITIONER ARGAN

Rada obohatená o vitamín E, ktorého silné antioxidačné schopnosti chránia vlas pred stratou hydratácie. Krotí nepoddajné, hrubé a suché vlasy.  

 

STAROSTLIVOSŤ PO UMYTÍ:

MY.ORGANICS THE ORGANIC RESTRUCTURING SPRAY POTION ARGAN

Elixír pre blaho vlasov. Vhodné použiť po umytí šampónom a kondicionérom do vlhkých vlasov ako prvý produkt. Počas letných dní alebo ak máte pocit suchých vlasov presprejujte vlasy kedykoľvek počas dňa, najmä pred rozčesávaním. 

MY.ORGANICS THE ORGANIC HYDRATING SERUM ARGAN, LINSEED AND AVOCADO

Hydratačné sérum ,ktoré regeneruje a hydratuje vlasy bez zbytočného zaťaženia. Dodáva vlasom žiarivý lesk.